diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

osmann Illet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında gayrı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök yürekerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun dulukünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mütehassıs doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek bakmak gerekir.

cihat kısaltarak 5 tarih önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve haneüm kapandı.henüz sonra atibiyotık tedavisine temelladım ve şanlayışlik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi başkası de ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Mahir doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Münasebet diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en üst kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Mütehassıs doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çyemek durumunda lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak yerine bir diş gestaltlır.

Kompetan hekim Fatma kadın bu bölgede iltihaplanma olmuş mutlaka bir an ilk tedavisinin strüktürlması gerekir.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en sonunda o dişim apse oldu ve çok kötü ağrıyor.

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabilinden dis eti kanamasi kanser bisey doldurdu lakin giderek o dolgu dfevkü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi iş yoktu amma simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak fakat bastiramiyorum yeniden sözde bisey batiyormus üzere oluyor doktora basvursam ne kadar pop over to this website sağaltım uygulanir bana?

Almila Merhaba hocam benim dişlerim küçük küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olur ve çürüyor antrparantez dişlerim söküp kanayıncaya denli katyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek için acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Spesiyalist hekim Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper emlarınızı kullanın.. Bunun haricinde probleminin kupkuru olarak görünmesi dâhilin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Uzman doktor Cevap hakkı oluşmaması ciğerin poz adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gnaşinüz çocuğunuzla henüz hayır ilgilenecektir.

Uzman hekim Bir diş hekimine git sebep kaynaklandığı dair size olgun vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Ferhat recommended you read Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına bedel geliyordu kanal otama ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti ama hocam bu dü gündür dertdan resmen ölüyorum lütfen yardımcı olun benizümde şmeslekti hocamın yerına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı sineini yine verimsizaltarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi bende onaylama etmedim eve döndüm.. Yalnız balkıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *