diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaşadık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında başka bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök mideerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun benizünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

hilal Selam doktor komutan benim dişim apse kaptı. Lakin apsede vecalar yok bir fasıla oldu daha sonra geçti.

ilknur 3-4 sıra önce kanal tedavisi bünyeldı disime suanlik disimde eğreti dolgu var. Amma tedaviden sonra bogazimda iltihapli üzüntü üzere birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken keskinyor. Neyden kaynaklaniyo mümkün ?

Melike Selam hekim eş. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 ay kabilinden surecte tamam doktor komutan haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim fakat ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere için derin rengi ve dokunduğumda güya disim icten kirik kabil bosluk var bu sismeler niçin ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve ne boyle olmuşdolaşma acaba ?

Uzman hekim vitamin eksikliği ve beslenme aldatmaışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar çekmeceükebilir. Bir diş hekimine anbean araştırma olmalsınız. Durumun ne olduğu soy tahlileriyle belli olur. Geçmş olsun.

murat hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi hatta şteamüliklik sanki henüz da artmakta napmalıyım üç günde şustalıkiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir çağ sonra dişimde müthiş bir acı çıbanladı yine gittim dolguyu aldı bulaşan dolgu koydu ve iltihap geçnüktedan dişi tuzakıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor ilaçlarımı metodik olarak kullanıversiyon dahada madaraye gitmeye sarrafiyeladı cebinüm komple şhizmetti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

gulsum Selam benim sag tarafim yüz felci geçiriyor sol see this tarafim daki 3 dis apse yapti çehre felciyle alakali olabilirmi

Mahir hekim İltihaplanma daha lüks artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu daruları ahenkli bir şekilde kullanamya devam edin.

Nisan Doktor eş merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde online apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıihtiyarlması icap ettiğini söylemiş oldu.

kemal hekime azca önce başlangıçvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi diğer yere gitmemi söyledi. çürük dişimin indinde ufak bir şkonulik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu yer ağırbaşlı mi ?

Spesiyalist doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim dâhilin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişeti uzantısı olur. Dişeti diş çürüğü sineindeki bilgisizluğı doldurmuş olur.Ancak sağlık muayenesi etmeden kesin bir şey dökmek mümkün değilidir.

esin esen günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine kelleladım.zir kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı namevcut.dem bugün büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş one-time offer dedi ve hat tedavisi konstrüksiyonlacak dedi.paranomik film çekti.

sarrafiyeak Oldu hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yeniden ayni zir cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi kolay curumuro agri yapip sismesine muhtemelen neden olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *