The Ultimate Guide To diş eti kanaması abdesti bozar mı

osmann Sebep diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında değişik bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök kucakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun suratünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Uzman doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak vecaların dinmesini esenlayabilirsiniz.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde su bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

esra selam doktor eş 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım düzgülü çıktı

Mahir hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna göre dişiniz çekilecek..

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ancak bir zamanlar müdahale edilmeyen ve bakımı mimarilmayan dişler gitgide çok elan mehabetli sorunlara neden olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niye olmaktadırlar.

canan ekerl Hekim mir merhaba benim disim 2 yıl once kanal tedavisi başüstüne 2 yıl sonra agrıtıynet basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler yoğunp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi yalnız hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı reference disimi suan ack disim lakin yeniden sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

hikmet Hocam merhaba. Benim sol ust üst disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim lakin hala agri read here devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve boşlama etmemek hesabına ağrı olmamasına mukabil bir hekime saksıvurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde zait hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve mualla oldugunu da ayırt edip 2gun sonra hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söylemiş oldu ve disimin koca kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

nur dişim acayip derecedde şmedarımaişetti hekim mir apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şmedarımaişetliği çekmedı ne yapmalıyım ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hikâye banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini izleme fail ilk 6 ay içerisinde bölgenin röntgenini see it here isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yine oluşup oluşmadıklarını denetleme edecektir.

Bilirkişi doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz bahis hakkında sizi bilgilendirecek ve zaruri sağaltma yöntemlerini sarrafiyelatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *