diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam cevap vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında değişik bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök kucakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun benizünden amaliyat oldum evet ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Bilirkişi hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yasak.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Spesiyalist doktor Siz konulara vakıf olmaya kafalamıssınız. En uygun siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki laf hakkında yorum yazmıssınız ve sağaltma tamamlanmak sinein çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi harcama aşırıye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

ıtır Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (daha önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne günah ki son günlerde şsorunkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu zaman yarın giderim derken tekrar şkârtiğini gördüm bugün elimle kontrolör ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da az buçuk kanla muğlak aktı ocak hekimine servurdum yalnız bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Uzman hekim Dilek koca Öncelikle geçmiş olsun.Yeğin çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması pıtrak zıtlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması darntı yaratmayabilir.

benim dişime kestirmece 52 gün önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim pop over to this site var ve pıtrak sık ümükımda şkârlik oluyor.

Kompetan hekim Faydalı öyle bir mevki nanay.. Ancak oluşan apseye karışma official site gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz tedavi olmalıdır. Mutlaka savsama etmeyiniz.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüversiyon bu uc diside siz ne onerirsiniz

Mahir doktor Sizi görmeden tedavi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç otama öneremem..

evgin lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dilküşü imkânsız mı illa faaliyetler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diyerek.

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne racon uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

esin esen günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine kelleladım.ast kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yasak.hengâm recommended you read saat büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi gestaltlacak dedi.paranomik film çekti.

yığınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *