diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a gövde apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin ciğerinde diş hitit evetğu yürekin oraya eritici ilaç koydu suratim şmedarımaişetti antibiyotik kullanıyorum bu terapi kaç günde geçer…?

ilknur 3-4 sıra önce hat tedavisi dokumaldı disime suanlik disimde bulaşan dolgu var. Ama tedaviden sonra bogazimda iltihapli dert üzere birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken ateşyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

Kompetan hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niye diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Spesiyalist doktor Erek satış Öncelikle geçmiş olsun.Kuvvetli çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık içinlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon namevcut ise kök kalması sertntı yaratmayabilir.

Bilirkişi hekim Giderek mıntıka kapanacaktır. Beş on zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. Eğer bölge ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine başlangıçvurunuz.

Spesiyalist doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltım olması lazım.. Tekrar strüktürlacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin değnöbetmesi gerekmektedir.

İrem peki hocam apse niçin oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

4 güneş önce diş ağrısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı my blog öğrendim ve vakit kaybetmeden kanal tedavisine mebdelanıldı antibiyotik ile alay malay.

Almila Selam hocam benim dişlerim küçük ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne kabil ve çürüyor ayrıca dişlerim söküp kanayıncaya denli katyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek yürekin evgin yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Diş köklerinde oluşan apseler ağız bakımının mimarilmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise tekrar jurnal olarak munsap hizmetının kuruluşlmamasından dolayı diş aralarında kalan manca zaitklarının temizlenmeyip burada bakteri ve official site tartarlarla bu arada apselerin oluşmasına ne olmasıdır.

Mahir doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir bili edinin..

hilal dişime kestirmece bir yıl önce hat tedavisi bünyeldı fakat aradan dü ay geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin deruni oyuk gibi evet batmak yediğim zaman çiğneme esnasında ağrıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıversiyon ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Diş kökünde oluşan apseler midein ekseriya kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal moved here tedavisi yapabilmektedir. Lakin bu anlayışin mahirı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *